Poniżej znajdziecie odnośniki do galerii zdjęć z naszych warsztatów chodzenia po rozżarzonych węglach. Jest to tylko niewielki wycinek tego, co realizowaliśmy w przeszłości. Wystarczy kliknąć w interesującą galerię by przejść do zdjęć:

1. Pierwsze warsztaty w Ośrodku Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Jeżówce. Pamiętne spotkanie obfitujące we wspaniałe nowe doświadczenia, mierzenie się z własnymi ograniczeniami i lękami. Życie może być kolorowe także bez narkotyków... Zdjęcia autorstwa Tomka Witeckiego.

2. Warsztaty dla młodzieży organizowane razem z grupą ogniową OPAL. Kompleksowe warsztaty na których oprócz samego przejściach po rozżarzonych węglach wystąpili gościnnie nasi znajomi ze swoim fireshowem. Specjalne podziękowania także dla Łukasza, który na żywo motywował uczestników grą na bębnach. Zdjęcia autorstwa Tomka Witeckiego.

3. Nową drogę zawodową nasza serdeczna koleżanka musiała rozpocząć Firewalkingiem. Warsztaty dla Kasi H. Było gorąco, ale każdy z uczestników dał z siebie wszystko. Niesamowita energia!

4. Warsztaty dla kadry oraz studentów Społecznej Akademii Nauk. Kolejny raz w ramach współpracy odwiedzili nas nasi znajomi z grupy ogniowej OPAL. Zdjęcia autorstwa Katarzyny Zawady - Pęgiel.

5. Ekstremalna pięćdziesiątka. Kto z Was może pochwalić się takim prezentem urodzinowym? Mateusz zafundował swojemu tacie niezapomniane przeżycia w dniu pięćdziesiątych urodzin. Było nam miło, że mogliśmy w tym uczestniczyć. Zdjęcia oraz film możecie zobaczyć w galerii.